Muzyka

Asfalt Records najbardziej znaną na rynku

15 grudnia, 2019

Wytwórnia płytowa Asfalt Records to bardzo ciekawy projekt Marcina Grabskiego, który pokazuje jak dobrze produkować największe hity, przy którym mogą bawić się ludzie w każdym wieku.

Wytwórnia Asfalt Records i jej historia

Asfalt Records powstało w 1998 roku z inicjatywy Marcina Grabskiego, który obecnie zasiada na fotelu prezesa firmy i zarządza swoim projektem. Asfalt Records od samego początku skazane było na sukces z uwagi na to, iż Grabski swoim pomysłem wypełnił niszę na rynku muzycznym. W niedługim czasie do życia zostały powołane kolejne jego pomysły jak np. Asfalt Distro zajmująca się dystrybucją, a także AsfaltShop, gdzie można zakupić całą masę fantastycznych produktów.

Ubrania i akcesoria od Asfalt Records idealną propozycją dla każdego

W sklepie internetowym Asfalt Records na Preorder.pl każdy miłośnik muzyki hip-hop i mody ulicznej znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru są bardzo ciekawe projekty kolorowych bluz, które sprawią, że bez trudu wyróżnisz się z tłumu. Ponadto zakupić można również wysokiej jakości koszulki, które świetnie będą pasować na różne okazje i będą się doskonale nosić. W ofercie sklepu można znaleźć również bardzo ciekawe akcesoria, jak np. czapki z daszkiem czy przypinki. Oprócz odzieży sklep oferuje także winyle, płyty DVD, bilety, kawę oraz płyty CD. Każdy miłośnik muzyki hip-hop znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie, co trafi w jego gust.