paktofonika okładka albumu
Muzyka

Ponadczasowa muzyka – Paktofonika

25 sierpnia, 2020

Zespoły które mieszają w szykach muzyki najczęściej zostają zapamiętane na długo. Paktofonika wprowadziła w swoich czasach mocny powiew świeżości oraz historię, która wstrząsnęła wszystkimi. Niewątpliwie stali się grupą ponadczasową.

Niezależnie od okoliczności

Zgłębiając się w historię tego zespołu można zauważyć, że trójka założycieli Paktofoniki poradziła sobie z wieloma przeciwnościami losu. Pochodząc z rodzin, które nie dysponowały olbrzymią ilością gotówki musieli wykazać się sporą dozą kreatywności. Udało im się spełnić marzenia a przy tym zachowali swój wyjątkowy styl.

Dyskografia Paktofoniki

Na rynku muzycznym ukazały się dwa albumy Paktofoniki. Są to kolejno Kinematografia oraz Archiwum Kinematografii. Oba albumy ukazały się bardzo wysoko na liście. Pierwsza z płyt zajęła drugie a kolejna trzecie miejsce.

Nie poddali się

Śmierć Magika była szokiem oraz ciężką próbą dla pozostałych członków Paktofoniki. Na szczęście udało im się uporać z tragedią jaką było samobójstwo kolegi z zespołu i godnie pożegnali go a później potrafili kontynuować swą przygodę z muzyką. Dzięki temu Rahim oraz Fokus są jednymi z najlepiej rozpoznawanych raperów w naszym kraju. Wiele lat doświadczenia w studio oraz na scenie sprawiają, że potrafią zaskoczyć słuchaczy zarówno przed głośnikami, jak i na koncertach.