Epis KNF i jego nowy album
Muzyka

Album DYM KNF – Atom już w czerwcu

24 kwietnia, 2020

Muzyka hip-hopowa jest bardzo popularna w Polsce. Sporo młodzieży oraz osób starszych identyfikuje się z nią oraz na bieżąco śledzi poczynienia swoich idoli. Dlatego też, z zapartym tchem wiele osób oczekuje płyty artysty, który rządzi obecnie. Epis DYM KNF to będzie prawdziwy hit.

Album DYM KNF

Szybko zdobywający popularność raper DYN KNF na dniach wydaje już piąty album, który zapewne jak poprzednie szturmem zostanie wykupiony ze sklepów muzycznych. Raper z Bytomia w kolejnej odsłonie swojej twórczości zaskoczy fanów jeszcze lepszą muzyką oraz jeszcze bardziej życiowymi tekstami. To prawdziwa gratka dla tych, którzy identyfikują się z raperem oraz jego stylem życia.

Styl życia

Luz, miłość, przyjaźń, zaufanie, praca, dom, rodzina – to tematy, które najczęściej nożna spotkać w słowach piosenek znanych polskich raperów. Również Epis DYM KNF ze swoją twórczością chce identyfikować wiele osób i to w rożnym wieku. Fani bardzo dobrze zareagowali na single, które promują ten album, dlatego też po prezentowanej płycie spodziewają się naprawdę wiele. Album DYM KNF nie zawiedzie. Gwarantuje to sam artysta, jak i szeroki zespół osób odpowiedzialnych za płytę. Zdecydowanie warto zamówić album już teraz, by w momencie swojej premiery jak najszybciej znalazł się u nas