Uncategorized

Asster i jego „Mowa Węży” – kiedy usłyszymy ją ponownie na żywo?

1 sierpnia, 2023

Asster to stosunkowo świeży wykonawca na polskiej scenie hip-hopowej. Po serii udanych singli, w marcu 2023 wydał debiutancki album studyjny „Mowa Węży”. Kto gościnnie wystąpił wraz z Assterem na płycie? Kiedy możemy liczyć na kolejną trasę koncertową?

Asster „Mowa Węży” – długo oczekiwany album

Tuż przed wyruszeniem w trasę koncertową promującą nowy album, Asster pokazał, na co go stać w tekstach do nowych utworów. Tematyka płyty obraca się wokół tytułowych węży – środowiska muzycznego, które pokazuje młodym swoje fałszywe oblicze, oraz przyjaciół, których trudno odróżnić od wrogów. Na płycie usłyszeć można także głosy wschodzących gwiazd polskiego rapu: Malik Montana, Macias, Kaz Bałagane, młodyBA i AG.

Newsy z trasy koncertowej

Asster zakończył z sukcesem trasę koncertową promującą „Mowę Węży”. Objęła ona 7 miast w całej Polsce, a każdemu miejscu przypisany był inny wąż i kolor plakatu. Trasa rozpoczęła się występem 14 kwietnia w rodzinnym mieście artysty – w Łodzi, a zakończyła wielkim finałem w Warszawie w klubie Proxima.

Asster i jego „Mowa Węży” – to nie koniec

Asster wystąpi ponownie już niedługo, bo podczas łódzkiego festiwalu Great September. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września i ściągnie licznych artystów z całej Polski. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a w ramach wejściówki zyskamy o wiele więcej niż sam koncert młodego obiecującego rapera. Piotrkowska tętnić będzie najlepszą muzyką aż przez 3 dni, nie zabraknie również najgorętszych nazwisk polskiego rapu. Będzie można również porozmawiać z promotorami, twórcami teledysków i menedżerami sceny muzycznej. Kup płytę „Mowa Węży” na Queshop