Rodzinny biznes
Uncategorized

2115: Harmonia Dźwięków, Przyjaźni i Rodzinnego Biznesu

29 listopada, 2023

W 2015 roku, grupę przyjaciół zaczęła łączyć ławka pod blokiem i wspólna pasja do muzyki. Lata pracy, dzielonych chwil, nagród w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt, przekształciły ich zwykłą przyjaźń w coś większego. Dziś 2115 to nie tylko grupa przyjaciół – to rodzina, która postanowiła podjąć wspólną misję, zakładając własną wytwórnię muzyczną. Ich „Rodzinny Biznes” (do kupienia pod tym linkiem)to opowieść o spełnianiu marzeń, które wykraczają poza jednostkowe ambicje, obejmując wszystkich wokół nich.

„Powstawanie tego albumu to nie tylko setki godzin spędzonych w studio czy wspólne przygody w Los Angeles. Ta płyta zaczęła kształtować się w naszych sercach już w 2015 roku, od momentu naszego pierwszego spotkania – to zapis naszych wspólnych upadków, wzlotów, porażek i sukcesów, aż do chwili obecnej. Miał to być nie tylko najgorętszy mixtape lata, lecz coś znacznie większego – kamień milowy w historii 2115, pierwszy projekt wydany w pełni przez naszą wytwórnię, będący spełnieniem dziecięcych marzeń każdego z nas. Dziękujemy za wasze wsparcie i za bycie z nami, wspólnie pisząc tę niezwykłą historię.”

„Rodzinny Biznes” to nie tylko kolejny album, to opowieść o harmonii dźwięków, głębokiej przyjaźni i budowaniu wspólnego dziedzictwa. Na tej muzycznej podróży, obok członków 2115, pojawią się również wybitni goście, takie jak Taco Hemingway, Pezet, Szpaku, Mr.Polska czy Doda, dodając swoje unikalne brzmienie do tej wielowątkowej opowieści.