nowa płytka White'a
Muzyka | Płyty

Płyta od White 2115- co warto o niej wiedzieć?

19 sierpnia, 2022

Nie da się ukryć, ze muzyka hip-hop w dzisiejszym czasie rozwija się w prawdziwie zawrotnym tempie. Na rynku stale możemy więc spotkać się z nowościami oraz utalentowanymi wykonawcami. Jednym z nich zdecydowanie jest White 2115. Wykonawca ten stale serwuje nam nowości, więc z pewnością warto dowiedzieć się o nim nieco więcej.

White 2115 i jego współpraca z gwiazdami sceny hip-hopowej

White 2115 to wykonawca, który faktycznie wdarł się na scenę muzyki hip hop przebojem i na dobre się na niej zadomowił. Współpraca z raperami pokroju Bedoes, Żabson, Mata czy nawet Białas, pozwoliła mu rozwinąć swoje talenty i jednocześnie dać się poznać szerszemu gronu odbiorców. Albumy White’a spotkały się z ogromnym uznaniem, a to finalnie poskutkowało tym, że wdarł się on na hip-hopową scenę, a co więcej wszystko wskazuje na to, że zdecyduje się on na niej pozostać.

Albumy White’a- które z nich warto poznać?

White 2115 w 2022 roku wydał płytę, która odbiła się szerokim echem w muzycznym świecie. Nie da się ukryć, że ten młody raper, który swoją karierę zaczął na Youtube, szybko zyskał sobie uznanie. Z całą pewnością jeśli chodzi o albumy White’a to warto zwrócić uwagę na jego najnowszy krążek „Pretty Boy”, który pokrył się platyną. Nie można zapomnieć również o albumie „Rockstar: Do zachodu Słońca”, który zyskał sobie miano platynowej płyty aż dwukrotnie. Krążek „Mały Książe” który został wydany w 2019 roku również jako pierwszy przyniósł White 2115 miano platynowej płyty. Od tego momentu, artysta święci coraz to większe sukcesy.