OKI nowa płyta produkt47
Muzyka

Czy warto sprawdzić płyty Oki’ego?

23 maja, 2022

Raper Oki cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem. Oskar Kamiński jest przedstawicielem młodego pokolenia raperów i urodził się w 1998 roku w Lubinie.

Kim jest Oki?

W podziemiu mógł być znany dużo wcześniej, ponieważ od 2013 roku systematycznie udostępnia swoje numery. Można śmiało powiedzieć, że rap Oki’ego jest wysokich lotów i doskonale wpisał się w obecne trendy. Teksty są złożone dobrze pod względem technicznym i niebanalne, dlatego naprawdę przyjemnie się tego słuchać. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że rap jest obecnie najpopularniejszym gatunkiem muzycznym. Płyty największych wykonawców sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy, dlatego jest to ogromny rynek i możliwości. Oki nie boi się eksperymentalnych bitów, a do tego ciężko jest znaleźć drugiego twórcę z takim samym stylem.

Styl Oki’ego

Raper szybko rozpoczął swoją przygodę z muzyką i w domowym zaciszu szlifował umiejętności. Ma fanów zarówno wśród starszych, jak i młodszych słuchaczy rapu. Większość jego kawałków ma miliony wyświetleń, dlatego może liczyć na bardzo ciekawe współprace. Konkurencja w rapie jest ogromna, dlatego w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest się wybić. Udaje się to tylko nielicznym, tym którzy są najbardziej zmotywowani do robienia muzyki. Już w 2013 roku Oki raper wypuszczał pierwsze numery. Solowy projekt C.R.E.A.M Mixtape ukazał się w 2015 roku. Popularność zyskał jednak dopiero w 2018 roku. Ludzie docenili jego dobrą dykcję oraz szybką nawijkę. Imponujące jest jego tempo składania słów. Umiejętność łączenia stylów także robi duże wrażenie.