płyty które warto znać - Slam Otsochodzi
Muzyka | Płyty

Otsochodzi dla fanów rapu

31 października, 2021

Otsochodzi, a raczej inaczej Miłosz Stępień to młody raper, który może zapewnić nam niecodzienne doznania, jeśli chodzi o słuchanie utworów znajdujących się na jednym z 4 albumów. Każdy to zbiór wyjątkowych tekstów, na których widzimy rozwój młodego rapera, a także możemy dowiedzieć się ciekawych przemyśleń, na temat otaczającego nas świata. Musimy jednak wiedzieć, że albumy Otsochodzi zmieniały się na tyle, na przestrzeni lat, że chcąc wybrać ten idealny dla siebie nie znając rapera, musimy dowiedzieć się, o czym są, aby wybrać dla siebie ten najlepszy.

Miłosz Stępień – komu sprawdzi się jego muzyka?

Przede wszystkim będzie to idealna alternatywa dla fanów rapu i hip-hopu. Jednak propozycje dla siebie znajdą także osoby, których interesują przemyślenia na temat ludzkich emocji, uczuć i otaczającego nas świata, bo raper ma bardzo ciekawą perspektywę patrzenia.

Na płytach Otsochodzi mamy utwory młodego człowieka, którego myślenie zmieniało się na przestrzeni lat i słychać to dokładnie na krążkach, które zostały bardzo starannie przygotowane. Musimy jednak wiedzieć, że to, jaka płyta nam się sprawdzi zależy od tego, czego oczekujemy. Każdy bowiem album dotyczy zupełnie innej dziedziny życia człowieka i warto wybrać dla siebie ten idealny. Mamy do wyboru aż 4 i wcześniejsze utwory rapera pochodzące z okresu, kiedy rozpoczynał swoją przygodę z rapem. Jedno jest pewne, Miłosz Stępień to bardzo ciekawa osobowość i utwory, które z pewnością warto poznać, kiedy uwielbiamy rap i hip-hop i emocje towarzyszące w trakcie słuchania go.