Uncategorized

soundbar Manta

21 sierpnia, 2018

Produkt firmy Manta

Produkt soundbar firmy Manta posiada mocy 30 watów (wbudowane głośniki przednie mają po 15 watów), jak również cyfrowe połączenie (Toslink), posiada dwa analogowe połączenia i wtyczkę mm jack. Jedną z opcji jest również zintegrowany Bluetooth, aby można podłączyć soundbar Manta do urządzeń mobilnych.

Soundbar Manta

Intensywność basów w sprzęcie jest regulowana, posiada także automatyczne wyłączanie nawet po kilku sekundach, gdy nie ma sygnału dźwiękowego. Urządzenie soundbar Manta ma atrakcyjny wygląd, Soundbar jest wykonany z czarnego srebra z przodu, a dodatkowo plastik posiada błyszczący czarny połysk. W zestawie znajduje się pilot (panel sterowany jest również za pomocą przycisków bezpośrednio) i bateria do zdalnego sterowania, a także kabel połączeniowy oraz instrukcja.

Manta SoundBar

Za pomocą wejść można go łatwo podłączyć do innych urządzeń. Do sprzętu Soundbar wystarczy podpiąć telefon lub tablet przez Bluetooth. Dobre nagłośnienie zapewniają cztery ustawione warianty EQ (Standard, Movie, Game, Music). Wraz z intensywnością basów pozwala to dostosować soundbar do własnych preferencji.

Sprzęt jest idealny do każdego domu, do nowoczesnych i eleganckich przestrzeni, ale także do tradycyjnie urządzonych mieszkań. Soundbary Manta można umieścić je bezpośrednio przed telewizorami lub zazwyczaj zamontować go na ścianie, ponieważ posiada dwa wgłębienia na swojej obudowie.

Dodaj komentarz