okładka płyty Tymka pt. Klubowe
Muzyka

Zalety rapera Tymek

20 lipca, 2020

Tymek jest polskim raperem, który w 2019 roku uzyskał dużą popularność. Początkowo raper mieszkał we Włoszech, a do Polski wrócił w 2011 roku.

Najpopularniejszy utwór

Jego najpopularniejszy utwór to „Język ciała”, który bije rekordy na YouTube oraz platformach streamingowych. Pierwszy album wykonawcy powstał w 2017 roku i nazwany został „JestemTymek”. W 2018 roku Tymek miał okazję znaleźć się w Młodych Wilkach, czyli akcji promującej najbardziej zdolnych raperów młodego pokolenia. W Marcu 2019 roku ukazał się trzeci album Tymka pod tytułem „Klubowe”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje i zapewnił raperowi oddanych fanów.

Mocne strony rapera

Muzyka Tymka charakteryzują się prostym, chwytliwym tekstem oraz mocno rytmicznym podkładem. Raper doskonale odnajduje się w melodyjnym rapie i potrafi doskonale posługiwać się swoim wokalem. Płyty Tymka cały czas są dostępne w sprzedaży i cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy rapu. Najnowszy album rapera nazywa się „FIT” i ukazał się wiosną 2020 roku. Na płycie możemy usłyszeć najważniejsze postaci polskiej sceny hip hopowej. Warto zauważyć, że Tymek często nagrywa ze swoimi przyjaciółmi, którzy nie są popularni. W ten sposób daje im szanse na rozgłos oraz dalszy rozwój w sferze muzycznej.