okładka płyty Taco
Uncategorized

Taco Hemingway – to warto wiedzieć

29 czerwca, 2020

Taco Hemingway to popularny w ostatnim czasie raper, który urodził się w Kairze a karierę robi tu w Polsce. Raper ten zyskał rzeszę fanów, gdyż tworzy muzykę niebanalną, konkretną i bardzo ciekawą. Udowadnia to wieloma utworami, które zawsze trafiają na wysokie listy przebojów.

Płyty Taco Hemingway’a

płyty Taco Hemingway’a zawsze są wyróżniane. Niejednokrotnie otrzymał złotą lub platynową płytę za swoje osiągnięcia muzyczne. Pierwszy utwór, który ujrzał światło dzienne to kawałek, który został napisany w języku angielskim  2011 roku o nazwie „Who killed JFK”.

Albumy Taco Hemingway’a

Albumy Taco Hemingway’a cieszą się ogromnym uznaniem. Dużą popularność zyskał nagrywając wspólny album z Quebo o nazwie „Soma 0,5 mg”. Jego najnowszy album z 2019 roku o nazwie „Pocztówka z WWA, lato 19” to zbiór ciekawych, raperskich kawałków o życiu w Warszawie. Album ten zdobył do wielu nagród – między innymi do Fryderyków 2020 oraz co ciekawe został uznany jako jeden z bestsellerów Empiku 2019. Jak się okazuje, album ten to prawdziwa gratka da fanów dobrej muzyki. Można bowiem tam znaleźć takich wykonawców jak między innymi: Dawid Podsiadło, PEZET, KIZO czy Schafter.

Fani niewątpliwie cenią tego artystę za wyjątkowe teksty, dobrą muzykę oraz co najważniejsze – skromność i wycofanie. Nie można go spotkać na popularnych ściankach, sam także nie odbiera osobiście swoich nagród. Bardzo rzadko udziela także wywiadów.